MOVE AND EAT HEALTHY
aneb DOBRÉ JÍDLO A ZDRAVÝ POHYB

4. 3. 2017, 10:00 – 13:00, TJ Sokol Řevnice – malý sál

3 hodinový workshop se zkušenou lektorkou Helenou Čechurovou.

Chci mít pevné a štíhlé tělo.
Chci se cítit plný/á energie a nehladovět.
Chci to už napořád.
Víme jak na to a naučíme to i Vás.

Je mnoho různých pohybových aktivit, které dnešní ženy ve studiích navštěvují. Bodycombatem počínaje a zumbou konče. Zpotíte se sice u nich, vydáte hodně energie, ale pořád děláte ten samý pohyb. Jednostranně zatěžujete tělo.

Já své klientky učím, jak posílit a ovládat své tělo tak, aby fungovalo jako zdravý a svalově vyvážený celek. Posiluji s nimi vahou vlastního těla ve všech možných pozicích. Ráda vkládám do cvičení i prvky jógy a to nejen kvůli důkladnému protažení, ale také pro zdravá záda a krční páteř.

Na tomto workshopu vám vysvětlím důležitost svalových skupin, na které ženy zapomínají myslíc si, že nejsou pro naše bezbolestné fungování důležité. Seznámím vás s jednoduchými cviky, které uvolní vaše tělo v práci a plynule navážeme cvičením, kde budeme posilovat všechny svalové skupiny. Po pohybu bude následovat diskuze o zdravé a vyvážené stravě. Jak se naučit jíst tak, aby jídlo chutnalo a nebylo torturou kvůli obavě z nabírání hmotnosti. A nakonec dáme prostor otázkám a odpovědím.

Cena: 600,- Kč/osoba.
Platbu pošlete nejpozději 7 dní před zahájením workshopu na účet RC Leťánek.

Workshopem vás provede Helena Čechurová

Kapacita omezena! V případě zájmu, je nutné se předem přihlásit pomocí webového formuláře. Pro doplňující dotazy nás kontaktujte na tel.: +420 722 218 499 nebo na emailu info@letanek.cz


ws