Vítejte na stránkách o zdravém hubnutí

Sport byl odmalička součástí mého života. Počínaje atletikou ve škole přes tenis, volejbal, lyže a snowboard až po běh a jógu. Díky mým rodičům se pro mne stal pohyb životní potřebou, pocitem, který chci zažívat tak často, jak jen to jde. V současné době se věnuji především vytrvalostnímu běhu a iyengar józe. Kombinace těchto dvou aktivit je pro mě ideální spojení, jak posilovat srdce, mysl a zároveň objevovat sílu, logiku a propracovanost jógových ásán.

Pohyb nás udržuje ve formě, pomáhá předcházet nemocem, utužuje imunitu, zeštíhluje. Mou nejefektivnější cvičební pomůckou je vlastní tělo. Se svými klienty cvičím venku, doma nebo v práci. Mým cílem je, abyste se v prostředí pro vás přirozeném naučili hýbat, kdykoliv si usmyslíte. A abyste byli fit nejen zvenku, ale i zevnitř, je třeba také správně jíst.

Vyrostla jsem na knedlících, mase, koláčích, ale také na spoustě zeleniny a ovoce, které jsme pěstovali na našich dvou zahrádkách. Nadváhu jsem nikdy neřešila, protože jsem právě díky sportu rychle spalovala. V dospělosti jsem však pochopila, že musím své stravovací návyky upravit, neboť i na úkor pohybu se při nevhodném jídle tukové polštáře na těle objeví.

Vzdělání v oblasti výživy a sportu mi otevřelo dveře k novým poznatkům a změně ve vlastním jídelníčku. Posléze jsem začala pomáhat i ostatním zdravě hubnout a měnit stravovací návyky k lepšímu. A co je klíčem mého úspěchu? Individuální přístup, porozumění režimu, ve kterém klient funguje a jeho následné sladění se zdravou a střídmou stravou, co nejrychleji a nejjednodušeji připravovanou.

V jednoměsíčním startovacím programu připravuji konkrétní jídelníček s jednoduchými recepty anebo tipy na restaurace a bistra, která vyhovují zdravému stravování. A to tak, aby klient přirozeně po měsící přešel sám do režimu, který mu bude vyhovovat už napořád. K tomu též poskytuji 10 a více cvičebních hodin, při kterých naučím klienta, jak efektivně cvičit, správně dýchat a protahovat svoje tělo. Ke klientům dojíždím do firem, domů a v teplém počasí praktikuji venku.

Bydlím a působím v Praze.

Vzdělání:

DNS kurz prof.Pavla Koláře – I. a II.část 2018, 2019

3D Fitness akademie – Cvičení a fitness Těhotné a po porodu 2017

Yoda institut Praha – Zdravotní tělovýchova 2016

Active Wellness – Výživové poradenství 2011

Trenérská škola Petra Stacha – Osobní fitness trenér 2011

Studiové hodiny:

CERE studio – každé pondělí od 17h-18h a září-červen každou 2.sobotu v 9:15-10:15 (www.studiocere.cz)

Individuální tréninky dle dohody – 10h/4.000,- Kč.

Sestavení jídelního plánu na 1 měsíc vč. všech konzultací a měření – 4.000 Kč.

 

helena