






Oblíbili jsme si Aparthotel svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou a třešní na dortu nám byla sněhová nadílka předposlední listopadový víkend. Ach! Dali jsme výšlap na Sněžku, aniž bychom zastavovali a nahoře nás nečekaly výhledy, ale starost o to, abychom se udrželi na nohách. Byl vichr jak blázen, n...






