






Rok se s rokem sešel a já si dala opět třídenní půst. Už nebyl jen o vodě a čajích, ale přidala jsem k němu i ovocné šťávy cca 3 dl denně a koření. Dávala jsem si kurkumový, mátový, hřebíčkový a bobkový čaj, večer zelnou šťávu a cítila se po celou dobu báječně. Samozřejmě, že je to určité odříkan...






