

Návrat k přírodě. Už dávno nepoužívám drahou kosmetiku. Není důvod, když výsledek po jogurtu, okurce a olivovém oleji je prostě jedinečný! Je fajn mít 30 min na obličeji takovou baštu, do které pak přidám česnek, sůl, pepř a mám tzatziki jak vyšité. Sranda! 🙂 Btw na fotkách jsem nepoužila žádné filtry...

