Příprava na tenhle oběd mi trval jen 10 min. To, že se to peče další hodinu, nepočítám, protože to nemusím hlídat a dělám u toho jiné věci. Když se zelenina (květák a dýně) na olivovém oleji upekla, dala jsem na ní kozí fetu, tuňáka ve skle, posypala opraženými mandlemi, hráškovými klíčky a petrželí. Nemusím už psát, jak moc velké mňam to bylo! 🙉🥰
Podzimní oběd